Kola-1
kola-2
kola-3
Previous Next

Organizujemy comiesięczne spotkania Networkingowe. Jest to miejsce gdzie spotykają się przedsiębiorcy, by w atmosferze kreatywności i wsparcia, rozwijać swoje firmy. Nieważne czy prowadzisz małą firmę, czy dużą, czy dopiero masz zamiar stawiać pierwsze kroki "na swoim" - to miejsce jest dla Ciebie. To tu dzięki wymianie doświadczeń i osobistym kontaktom z innymi można rozwijać się osobiście, rozwijać firmę i dzięki temu zwiększać swoją efektywność i konkurencyjność na płaszczyźnie biznesu.

Na takich spotkaniach można posłuchać ciekawych wykładów, poznać interesujących ludzi, opowiedzieć o swoim biznesie, znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych albo klientów. Każde spotkanie jest niepowtarzalne i daje niesamowite możliwości promowania i rozwijania swojej firmy.

 

Nie czekaj i już teraz zapisz się na kolejną "Networkingową Wymianę Wizytówkową": 

20 czerwca 2017r         Kup bilet na XV edycję

 

Na spotkaniach masz dodatkowe możliwości zareklamowania swojej firmy jako:

SPONSOR NAGRÓD – ufunduj upominek, rabat lub voucher, który osobiście wręczysz podczas spotkania osobie, która wygra w loterii wizytówkowej. Dodatkowo jako sponsor, informacja o Twojej firmie pojawi się na naszym fanpage na facebooku, na stronach reklamujących wydarzenie oraz na praezentacji podczas networkingu,

PRELEGENT – masz możliwość wygłosić ciekawy wykład lub poprowadzić warsztat,

WYSTAWCA STOISKA - możliwość zaprezentowania swoich usług na stoisku reklamowym (ilość miejsc ograniczona),

ATRAKCJE - jeśli Twoja firma może uatrakcyjnić spotkanie atrakcjami (pokazy, fotobudka, taniec, śpiew ipt.), serdecznie zapraszamy.

 
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online