Biznes Twoją Pasją

Nazywam się Marta Winnicka jestem kreatorką przedsiębiorczości kobiet. Prowadzę firmę "Biznes Twoją Pasją", gdzie pomagam kreować i rozwijać przedsiębiorczość ludzi którzy prowadzą swoje firmy. Pozwalam im znaleźć nowe możliwości, poznawać nowych ludzi, nawiązywać kontakty biznesowe i rozwijać interesy. Organizuje cykliczne, comiesięczne spotkania "Networkingowej Wymiany Wizytówkowej", gdzie zapraszam znane osoby, wybitnych trenerów jak i zwykłych ludzi biznesu do tego by dzieli się swoją wiedzą na tematy związane z prowadzeniem firmy, rozwojem osobistym i kreowaniem sukcesu. Jest to o tyle niezwykłe, że gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że będę występować publicznie to bym nie uwierzyła. Byłam zwykłą małą myszką, której przed publicznym wystąpieniem drżał głos i ręce. Teraz pomagając innym rosnąć w siłę, widzę jak i ja staje się silniejsza, odważniejsza i pewniejsza siebie.

A wszystko zaczęło się od tego gdy parę lat temu założyłam firmę "Urocza Chwila" organizującą imprezy okolicznościowe. Już jako dziecko uwielbiałam bawić się w przyjęcia i bankiety dla lalek Barbie. Potem przerodziło się to w organizację ślubów, chrzcin, urodzin no i oczywiście spotkań biznesowych. Wypożyczam m.in. fontanny, wytwornice dymu i baniek. Szukając ludzi do współpracy założyłam grupę i fanpage. Facebook jest świetnym narzędziem dotarcia do klientów, ale prawdziwą i trwałą współpracę nawiązuje się twarzą w twarz spotykając się z drugą osoba przy filiżance kawy. Tak się zrodziła idea organizacji spotkań networkingowych.

Biznes Twoją Pasją

W styczniu 2017 roku organizuję już 10 edycję karnawałową, jak zwykle pełną niespodzianek, konkursów, nagród no i oczywiście pozytywnych emocji. Uwielbiam poznawać ludzi, słuchać ich i wspierać. Jestem otwarta i pełna pasji w tym co robię. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, po prostu spełniałam swoje marzenia. Choć są wzloty i upadki, to trzeba iść przed siebie i się nigdy nie poddawać. Pewnego dnia dotarło do mnie kim naprawdę jestem i co chcę osiągnąć. Jestem kapitanem na swoim okręcie. Chcę wspierać i pomagać innym by się nie poddawali, a razem zdobędziemy moc by pokonać przeciwności i by nasze biznesy się rozwijały.

Dodatkowo współpracuję z firmą Oriflame, gdzie jako konsultantka i doradca piękna pozwalam kobietom wyglądać pięknie.  Menadżer zespołu kierujący i szkolący. A od niedawna moją nową pasją jest tworzenie biżuterii handmade by  Biznes Twoją Pasją (szczególnie bardzo pracochłonną ale piękną techniką sutaszu).

Prywatnie, od 12 lat jestem zakochana we wspaniałym mężczyźnie, który został moim wybrankiem serca. Wspiera on oraz pomaga mi rozwijać moją życiową pasję. Mam wspaniałych przyjaciół i rodzinę. W planach mam mnóstwo pomysłów, które chce zrealizować: napisać książkę, zorganizować konferencję, zwiedzać i podziwiać świat. Uwielbiam dalekie podróże i ciepłe kraje.

Moja przygoda dopiero się zaczyna. Jestem kapitanem swojego statku! Zostań, ze mną i płyń po przygodę w nieznane by rozwijać swoją firmę. Dołącz do mnie, by nasze statki wypłynęły na szerokie wody i doprowadziły nas do sukcesu.

 

 

Pozdrawiam Marta - kapitanka biznesu.

 

 
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online